Krásna pri jazere - predaj domov a pozemkov

Najlacnejšie dostupné bývanie v Košiciach
Cena nízkoenergetického domu s pozemkom už od
Telefón:0903 497 007

KRÁSNA PRI JAZERE je projektom s možnosťou výberu medzi kúpou pozemku na individuálnu výstavbu, investíciou, stavbou na kľúč podľa vášho priania alebo kúpou rodinného domu s pozemkom s garantovanou najnižšou cenou novostavby s pozemkom v Košiciach. K tomuto zámeru máme vyčlenených 198 parciel o výmere od 253 mdo 913 m2. Na bytovú výstavbu s polyfunkciou sú vyčlenené štyri parcely o výmere 1029 m2. Na obchodné centrum a služby je k dispozícii pozemok o výmere až 25 000 m2 a pre Dom seniorov - služby je výčlenená parcela D o výmere 8053 m2. Jedná sa o lukratívne územie  s napojením na budúcu rekreačnú zónu prímestkého jazera Krásna.

Realizácia bude prebiehať v 3 etapách.

1. Etapa

Prvá etapa je v momentálne v plnom. Pozostáva z 83 stavebných parciel s kompletnými inžinierskymi sieťami ku každému pozemku pre individuálnu výstavbu RD, kúpu nízkoenergetického domu s pozemkom  v časti G a kúpu domu s pozemkom v časti ,,H,,. Na parcele D o výmere 8053 m2 je pripravený zámer "Dom pre seniorov", pričom možná je aj realizácia iného zámeru alebo kúpa celého pozemku. Tento pozemok ponúkame v celej výmere.

V tejto etape máme voľné už iba  Radové  Domy  s pozemkom v časti  ,,H,, -(aj tu už predaj končí) a pozemyk na výstavbu bytových domov.

2. Etapa

V druhej etape si záujemcovia môžu vybrať medzi 36 parcelami na individuálnou výstavbou alebo kúpu rodinného domu v radovke s pozemkom. Zámerom v tejto etape je aj vybudovanie obchodného centra so službami nachádzajúce sa na pozemku o výmere 12 282 m2. Rezervačný systém  predaja druhej etapy bude spustený po predaji prvej etapy, avšak v prípade záujmu o väčsie celky tejto etapy  (obchodné centrum, bytové domy, ulica rodinných domov) možná kúpa ihneď ! Záujemcov o individuálne pozemky v tejto etape budeme registrovať a budú uprednostnení pred spustením rezervačného systému. Inžinierske siete budú zrealizované do spustenia rezervačného systému pre túto etapu.

3. Etapa

V tretej plánovanej etape budú mať záujemcovia možnosť kúpy pozemku pre individuálnu výstavbu alebo kúpu rodinného domu s pozemkom. Na tento účel je k dispozícii 60 parciel. Zámerom v tejto etape je aj vybudovanie rekreačnej zóny okolo jazera, kde bude priestor pre člnkovanie, bicyklovanie, prechádzky, korčuľovanie, plávanie, rybolov a veľa iných činností. Inžinierske siete budú zrealizované do spustenia rezervačného systému pre túto etapu. Pozemky v tejto etape ešte nie sú vyrovnané a upravené. 

Vybavenie zóny:

  • verejné osvetlenie,
  • asfaltové komunikácie,
  • vodovod,
  • gravitačná kanalizácia,
  • plyn,
  • elektrina,
  • telekomunikačné vedenie.

Všetky ponúkané stavebné parcely zóny 1., 2. etapy sú vyrovnané, upravené a neprechádzajú cez ne žiadne staré vedenia inžinierskych sieti, ktoré by obmedzovali výstavbu.

 

 

Záväznú rezerváciu stavebnej parcely alebo rodinného domu je možné uskutočniť už teraz potvrdením rezervačnej zmluvy a uhradením rezervačného poplatku 2000 €.

Schválený územný plán zóny

Na stiahnutie

Celková situácia