Krásna pri jazere - predaj domov a pozemkov

Najlacnejšie dostupné bývanie v Košiciach
Cena nízkoenergetického domu s pozemkom už od
Telefón:0903 497 007

Základom tejto myšlienky bolo vytvoriť ekonomicky výhodný koncept - lacný dom na dostatočnom pozemku, ktorý by vyhovoval potrebám mladej rodiny, tým ktorým už deti vyleteli z rodinného hniezda, ale aj tým ktorí už nechcú počúvať búchanie výťahu, krik od susedov a chcú si bezpečne zaparkovať pred svojim domom až dve autá, mať dostatočný priestor a mať možnosť relaxovať vo vlastnej záhrade a teda si konečne splniť svoj sen o bývaní.  Úžitková plocha prízemia pri verzií domu s I.NP je 74,36 m2 s priľahlým pozemkom o výmere od 253m2 do 452m2. Na prízemí sa nachádza kuchyňa spojená s jedálňou a obývacou izbou. Celý tento priestor výborne presvetľuje presklená stena so vstupom na terasu. Na prízemí sa nachádza tiež spálňa, kúpeľňa s WC a pracovňa, ktorá môže byť alternatívne využitá ako detská alebo hosťovská izba. Rovnako ako budú rásť Vaše deti, môže v prípade potreby vyrásť aj Váš dom. Nadstavbou, ktorá ponúka variabilné riešenie dispozície vnútorného priestoru, pribudne 72,21 m2, čo spolu s prízemím bude tvoriť úžitkovú plochu 124,57 m2. Štandartne sa na poschodí nachádzajú dve spálne z toho jedna s vlastnou kúpelňou a balkónom. Súčastne sa na poschodí nachádza spoločná kúpeľňa s WC a vaňou. Tento nízkoenergetický dom ponúka ekonomické bývanie s  nízkymi prevádzkovými nákladmi. Našou základnou filozofiou je ponúknuť bývanie s výšším štandardom bývania v rodinnom dome, ale nižšími alebo rovnakými životnými nákladmi ako pri bývaní v byte.

V cene 102.007 € je Radový dom vo verzii prízemný kompletne dokončený. V cene nie sú zarátané náklady na dodávku kuchynskú linku.

Postup montáže druhého nadzemného podlažia je možné vidieť v časti „NA STIAHNUTIE“ v dokumente „Postup montáže nadstavby“.

Z bytu do nízkoenergetického domu s pozemkom bez zvýšenia nákladov ?!

Je to možné?

Krásna pri jazere hovorí ÁNO je to možné!

Ako?: Povedzme že bývate na sídlisku Nad jazerom v trojizbovom byte o výmere 63 - 68 m2. Vaše náklady na inkaso sú 250€ mesačne. Predpokladaná trhová cena Vášho bytu je 65.000€. My Vám ponúkame nízkoenergetický dom o výmere 71,3 m2 s pozemkom pred domom na parkovanie dvoch aút a pozemkom za domom o celkovej výmere 253m2 za 97.007 €. Predpokladané náklady na inkaso v nízkoenergetickom dome sú 100 €/mesačne.

Cena bytu:   70.000 € Náklady na bývanie:  250 €
Cena domu s pozemkom: 102.777 € Náklady na bývanie: 100 €
Rozdiel:   32.777 € Náklady na bývanie: +150 €

Banka Vám ponúkne pri výške mesačnej splátky 150 € hypotekárny úver 33.300 €.

To znamená že sa to dá !!!

A ešte sa Vám zvýšilo na novú gaučovku alebo kuchyňu. Vaše náklady sa nezvýšili ale Váš štandard áno. Už nemusíte počúvať krik od susedov, búchanie výťahu po nočnej alebo piť kávu na balkóne s pohľadom na sídlisko. Môžete si kávu vychutnať na Vašej terase za Vaším novým domom pri pohľade na Vašu rozkvitnutú záhradu. 

Záväznú rezerváciu stavebnej parcely alebo rodinného domu je možné uskutočniť už teraz potvrdením rezervačnej zmluvy a uhradením rezervačného poplatku 1500 €.


ŠTANDARD K RODINNÉMU DOMU